Onze coaches

Jouw APK wordt begeleid door een aantal zeer ervaren coaches die je graag verder helpen op de door jou gekozen weg. Ze geloven stuk voor stuk in krachtige mensen, en doen niets liever dan jou met een frisse twinkeling in je ogen naar huis sturen na je APK-dag. Benieuwd naar jouw coach? In de filmpjes hieronder stellen de APK-coaches zich kort voor.

Weet je niet zeker of Jouw APK wel een goed antwoord is op jouw situatie? Maak dan gerust een afspraak met één van onze coaches voor een verkennend gesprekje. Hij of zij kan samen met jou bekijken of Jouw APK de juiste match is.

Persoonlijke loopbaancoaching

Soms is de conclusie van zo’n verkennend gesprek dat een één-op-één coachingstraject een beter antwoord is op jouw situatie dan Jouw APK. Ook in dat geval staan onze coaches tot je beschikking. Meer weten? Neem gerust contact op!

Ineke Beekers

06 5275 8729 / ineke@qidos.nl 

Karin Lombarts

06 2250 4579 / karin@qidos.nl

Marja Schneiders

06 4851 0859 / marja@qidos.nl

Edwin Brink

06 5756 2061 / edwin@qidos.nl

Birgit Vandermeulen

06 5382 2529  / birgit@qidos.nl

Floor Molkenboer

06 4443 4426 / floor@qidos.nl

Mark Stam

06 8317 9888 / mark@qidos.nl

Image
Andries Breel

06 5137 4785 / andries@qidos.nl